Bedreiger van Dissel en Burgemeester van der Kamp moet de cel in.
ENSCHEDE – De 34-jarige Dennis B. moet van de rechter van de rechtbank in Enschede de cel in, de rechter legde B. 6 maanden celstraf op waarvan 3 voorwaardelijk omdat hij Jaap van Dissel en burgemeester van der kamp van Bodegraven-Reeuwijk heeft bedreigd.
B. vertelde in een Telegramkanaal dat hij bij de beide mannen langs zou gaan en een baksteen naar ze zou gaan gooien, tevens publiceerde B. de prive-adressen van van Dissen en van der Kamp. B. liet weten dat hij helemaal geen kwade bedoelingen had, vond alleen dat van Dissel wel een kadootje mocht krijgen, over het bedreigen van van der Kamp kon B. zich helemaal niets meer herinneren.
De rechter vond de verklaring van B. onvoldoende en wees B. op de gevolgen van zijn bedreigingen aan het adres van van Dissel en van der Kamp. Ook had B. bewerkte foto’s van van Dissel in zijn bezit waar ‘pedo’ op stond.